s

Paketa Turistike
Bileta Avioni
Bileta Autobusi

 

Follow Me
TOP

Na kontaktoni

Cdo vit mijëra klientë udhëtojnë me kompaninë tone dhe përpiqemi të ofrojmë gjithmonë maksimumin sipas raportit cilësi/cmim.

ILIRIDA TRAVEL & TOURS u themelua ne datën 15 Qershor 2015, duke ofruar që në ditët e para cmime konkurruese dhe shërbim me vlerësime maksimale nga klientët. Me kalimin e viteve, nënshkrimi i kontratave me operatorët me prestigjozë botërorë, bëri që të renditemi ndër agjensitë më të preferuara në Shqipëri dhe në vendet e rajonit duke ofruar nje gamë te gjerë produktesh si:

Bileta avioni, hotele, transferta, paketa individuale në të gjithë botën, udhëtime me guidë, pushime verore në Greqi, Turqi, Spanjë apo edhe destinacione më të largëta gjatë të gjithë vitit.

d

Tiranë

Mos hezitoni te na kontaktoni per sherbime individuale ose ne grup!

E Hene – E Shtune: 08:30 – 21:00
E Diele: 08:30 – 17:00

Leave a Reply

You don't have permission to register