s

Paketa Turistike
Bileta Avioni
Bileta Autobusi

 

Follow Me
TOP

Planifikoni pushimet me

ILIRIDA TRAVEL

Sepse me ILIRIDA TRAVEL & TOURS pushimet tuaja behen te paharrueshme!

d
Holland
s
Beautiful Holland
7.0
Superb
1550 EUR
d
Holland Canals
8.0
Superb
2650 EUR
d
Monuments
5.0
Good
2450 EUR
d
Greece
x
Summer Fun
6.0
Good
860 EUR
c
Corfu
966 EUR
d
Italy
f
Magic Of Italy
6.7
Good
1000 EUR
d
Italy Tour
6.0
Good
2560 EUR
d
Milan
1230 EUR
Perse te zgjidhni

ILIRIDA TRAVEL & TOURS

Me destinacionet me te frekuentuara ne gjithe boten ,sherbimet e zgjedhura me kujdes nga Ilirida Travel si transporti, akomodimi dhe guidat turistike dhe me cmimet me konkuruese nuk eshte me e nevojshme te lodheni duke kerkuar per pushimet tuaja! ILIRIDA TRAVEL & TOURS i mundeson te gjitha! Na kontaktoni ne numrin e telefonit +355 67 207 7100, ne adresen tone te emailit ose na shkruani tani ne CHAT! Ne pak minuta pushimet qe keni enderruar gjithmone behen realitet!

a
Destinacione

Pikat turistike me te vizituara ne gjithe boten!

a
Guida

Guida qe shpalosin vlera historike, kulturore dhe argetuese!

a
Hotele

Hotele qe bejne qendrimin tuaj nje eksperience te paharrueshme!

a
Bileta

Bileta dhe transferta ne kohe rekord drejt te gjitha vendeve te botes!

Paketa turistike

Ski

Paketa turistike!

Destinacione ekzotike!

Paketat me luksoze drejt oqeanise ekzotike!

Udhetime

Individuale

Zgjidhni nga paketat individuale qe ILIRIDA TRAVEL ofron!

Behu gati!

Zgjidh destinacionin dhe nisu!

Te planifikosh pushimet ndonjehere duket shume e veshtire? Zgjidh se ku do ti kalosh pushimet, na telefono ose na shkruaj sepse kujdesemi ne per te gjitha!

You don't have permission to register